Hakkımızda

İnsan’ın  hayatında ki en değerli varlığı şüphesiz ki , Sağlığı’dır . Sağlık kavramına ise  sadece” fiziksel ”  sağlık olarak  dar bir bakış açısı ile bakmamız gerekir .  Psikolojik olarak yaşadığımız hastalıklar da bizim yaşam kalitemizi dogrudan etkiler . Bu yüzden hayatımız içerisinde var olan ve karşımıza çıkabilecek  , psikolojik sorunlara karşı  farkındalık düzeyi yüksek insanlar olmalıyız . Elimizden geldiğince de  psikolojik anlamda daha güçlü bir birey olabilmek için  kişisel gelişimimize önem vermeliyiz .

İşte  bu sitede ki en temel amacımız ; Bireyler de var olan psikolojik sorunlarına karşı farkındalık düzeylerini artırmak ,  sorunlarına karşı uygulayabilecekleri çözümler sunmak , Zihinleri’nin nasıl çalıştığı konusunda bilgi vermek ve Sosyal ilişkilerinde yaşadıkları problemlerin nedenlerini fark etmelerini saglamak’tır .

Bu site de paylaşılan bilgiler , tecrübelere , gözlemlere , kitaplara ve alanında uzman kişilerin görüşlerine dayanmakta’dır .  Bu siteye bir harita gözü ile bakabilirsiniz . Bu harita size sadece dogru yolu gösterir , gösterilen  yolda gidip , gitmemek tamamen size kalmış’tır . Ancak temennimiz sizlerin dogru yolu tercih etmesi üzerine olur . Sizlerin dogru yolu tercih etmesi neticesinde , hayat kaliteniz artar .  Sizlerin hayat kalitesi artarsa dolaylı yoldan bizim de hayat kalitemiz artar .  Bir nevi , ” kazan kazan ” ilkesini gerçekleştirmiş oluruz . Çok sevdiğim bir söz der ki ; İyilik et ki iyilik bulasın …